1917 indir Türkçe Dublaj 2019 1080p

4
Reklam

1917 indir Türkçe Dublaj 2019 1080p

1917 indir1917 İngiliz yönetmen, yapımcı ve senarist Sam Mendes‘in yazdığı, oynadığı ve yönettiği epik savaş filmidir. Filmin oyuncuları George MacKay, Mark Strong, Andrew Scott, Richard Madden, Claire Duburcq, Colin Firth ve Benedict Cumberbatch‘tır. I. Dünya Savaşı‘nda iki Britanyalı askerin başından geçenleri konu almaktadır.

Film 25 Aralık 2019’da Amerika Birleşik Devletleri’nde, 10 Ocak 2020’de ise Birleşik Krallık’ta yayımlanmıştır.

1. Dünya Savaşı esnasında yaşanılanları ele alacaktır. Britanya cephesinde, işler son derece ciddi boyutlara ulaşmıştır. Britanya silahlı kuvvetlerinde, büyük bir kriz yaşanmıştır. Komutanın sorumlusu tarafından hayati önem taşıyan bir görev için iki asker seçilmesi gerekecektir. Bu iki askerin, bütün Britanya’nın ve savaşın seyrini değiştirecekleri bu görevin her ne olursa olsun başarıyla sonuçlanması gerekmektedir. Çünkü aksi bir durumda, ağır ve geri dönüşü olmayacak kayıplar verilmek zorunda kalınacaktır. Bir süre sonra Blake ve Schofield isimli iki başarılı askerin, görev için aranan gömlek olduklarına karar verilecektir.

Blake ve Schofield, her ne kadar başarılı olsalar da karşılarındaki görev hafife alınmayacak kadar imkansızdır. Zamana karşı yarışacakları görevlerinde, düşman bölgesini kısa sürede geçmeleri gerekmektedir. Sonrasında ulaştıracakları bir mesaj ile birlikte, yüzlerce askerin hayatını kurtarabilecektirler. Yoğun bombardımanlar ve sağdan soldan seken mermiler arasında, bunu gerçekleştirmeleri neredeyse deliliktir. Fakat, iki karakter de görevin gerektirdiği cesarete sahiptirler. Ülkeleri için canlarını vermek söz konusu olduğunda bile geri çekilmeyecektirler.

Görev Blake tarafından Schofield’e oranla daha ciddiye alınacaktır. Çünkü kendisinin kardeşi de hayatını kaybetmek üzere olan askerler arasında savaşmaktadır. Bu durum, ölümüne de olsa mesajı yetiştirmesini zorunlu kılmıştır. Olumsuz bir durum olduğu takdirde, çekeceği vicdan azabı ve üzüntünün seviyesi daha fazla artacaktır. Bireysel yeteneklerinin ışığında, düşman donanmasını uzun sürse de yarmayı başaracaktırlar.

1917 indir Filmlerin devamı için Film indir kategorisine tıklayabilir ve sitemizde sizler için paylaştığım tüm filmlere ulaşarak, dilediğinizi ücretsiz indirip, seyredebilirsiniz.

»Kalite: 1080p «
4 Yorumlar
 1. yusuf diyor

  ses görüntü orjinalmi admin bey

  1. Magenta diyor

   evet

 2. sessiz diyor

  altyazı yok indirdim de yeniden mi indirmem lazım yardımcı olurmusun admin

  1. Magenta diyor

   Başlık’ta belirtiğimiz gibi türkçe dublaj

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.