Çat Kapı Aşk İndir 2019 Yerli Film 1080p

0
Reklam

Çat Kapı Aşk İndir – 2019 Yerli Film 1080p

Çat Kapı Aşk İndir, Su, hayatının aşkının bir gün kesinlikle onu bulacağına inanan ve hayata tozpembe bir pencereden bakan hayalperest biridir. Aras ise ömür boyu tanıdığı ve tanımadığı herkesten gizlemeye çalıştığı bir rahatsızlığa sahiptir. Bu durumdan dolayı yaşadığı hayatta sık sık karşılaştığı bunaltıcı sorunlardan kaçmaya çalışan biridir. İkilinin başına gelen komik, duygusal ve aşk dolu hikayeye hep birlikte şahit olacağız.

IMDB 7.1 puana sahip Romantik Komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda Erhan Baytimur oturuyor. Filmin senaristleri arasında ise Deniz Güney Işıntek ve Nesrin Zamur bulunuyor. Filmde Müge Boz, Jess Molho, Nergis Kumbasar, Duygu Çetinkaya ve Elmaddin Jafarov gibi isimler yer almakta. 2019 yapımı Çat Kapı Aşk isimli Yerli filmFull HD 1080p kalitesinde Ücretsiz Tek Link indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Çat Kapı Aşk İndir Yerli film indir, sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Daha fazlası için Film indir kategorisine göz atmayı unutmayın!

»Kalite: 1080p «

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.