Extreme Car Driving Simulator Apk indir 5.0.9 Para Hileli

0

Extreme Car Driving Simulator Apk indir 5.0.9 Para Hileli

Extreme Car Driving Simulator Apk indir 5.0.9 Para Hileli AxesInMotion Racing isimli şirket tarafından geliştirilen ve Google Play’de yayınlanan bir android araba simülasyon oyunudur.

Extreme Car Driving Simulator APK, android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir android simülasyon oyunudur. Araba sürme simülasyonlarını seviyorsanız sizi tatmin edecek bir oyun diyebilirim. Oyunda bulunan para hilesiyle dilediğiniz arabayı satın alıp kullanabilirsiniz. Grafiksel anlamda oldukça iyi olan oyunda oynanış ekrandaki butonlar ile sağlanıyor ve basit tasarlanmış.

Extreme Car Driving Simulator APK‘yi internetsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunda birçok spor araba bulunuyor. Öte yandan oyunda herhangi bir trafik bulunmuyor. Sonuç olarak başka araçlarla karşılaşmanız imkansız. Bu yüzden dilediğiniz gibi hız yapabilirsiniz. Oyunda temel amaç serbest bir şekilde dolaşıp etrafta akrobatik hareketler yapmak. Etrafınızda araba bulunmasa da binalar ve diğer engeller mevcut. Arabanızla bu engellere çarpınca hasar alıyorsunuz. Oyunun fizik motoru oldukça iyi durumda diyebilirim. Gerçekçi hasarları arabanızda görebilirsiniz. Eğer siz de bu tarz araba simülasyon oyunlarını seviyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir android araba oyunudur.

NE HİLESİ VAR?
Harcadıkça Para Artar

TEK LİNK ÜCRETSİZ HIZLI İNDİRME İMKANI SUNUYORUZ.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.