Yerli Film indir

Geniş Aile Komşu Kızı İndir 2019 1080p Tek Link

Geniş Aile Komşu Kızı İndir filmi sonunda indirilmeye sunuldu. Yönetmenliğini Cüneyt İnay’ın üstlendiği bu başarılı film, sorunlu ve belaları üzerine çekme yeteneğine sahip olan Cevahir’in maceralarını konu etmektedir. 2019 yılında vizyona giren Geniş Aile Komşu Kızı Film İndir filmini sitemizden 1080p full hd kalitesinde ve sansürsüz olarak indirebilirsiniz.

Hayatlarını bir türlü düzene koymayı başaramayan Cevahir ve Ulvi bir oto yıkama dükkanı açarak hayatlarını düzene koymaya çalışırlar. Kendilerini beladan uzak tutmaya çalışan Cevahir üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen halen unutamadığı eski sevgilisi Zeynep ile karşılaşır. Oldukça zor günler geçiren Zeynep başındaki belalardan kurtulmak için Cevahir ve Ulvi’den yardım ister. Zeynep’in abisi Katip’in vasiyetini nedeniyle Nebil’le evlenmek zorundadır. Bu evliliğin gerçekleşmesini istemeyen Zeynep, evliliğin iptal olması için bir şekilde Nebil’i ikna etmek zorundadır. Zeynep’in yardım etmeye karar veren Cevahir ve Ulvi türlü türlü oyunlar oynayıp Nebil’i Zeynep’ten soğutmaya çalışır. Çok geçmeden amaçlarına ulaşırlar. Her şeyin yolunda gittiğini düşünen Cevahir ve Ulvi’nin başına oldukça büyük belalar gelecektir.

Komedi içeriğine sahip olan Geniş Aile Komşu Kızı 1080p filminin oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Bülent Çolak, Rojda Demirer, Cüneyt İnan ve Mine Teber gibi oyuncular bulunmaktadır.

Geniş Aile Komşu Kızı indir Sansürsüz Yerli Film.mkv 2.44 GB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu