Korku Diyarı indir Türkçe Dublaj 2018 1080p

0
Reklam

Korku Diyarı indir – Realms 2018 1080p TR-EN Tek Link

Korku Diyarı indir Türkçe Dublaj Bir Polis Kovalamacası Sırasında, İki Amerikalı Banka Soyguncusu Ve Üç Yerel Rehine, Ormanda Esrarengiz Bir Malikaneye Sığınır. Evdeki Tehlikeden ise Kimsenin Haberi Yoktur.

Winny, Earn ve Chaow’un yolları bir banka soygunu nedeni ile kesişir ve üçü bir arada iki Amerikalı banka soyguncusunun rehini olurlar. Bu iki azılı soyguncu ile silah zoruyla polisten kaçarken yolda trafik kazası geçirirler ve ormanın içerisinde ıssız bir eve sığınmak zorunda kalırlar. Başlarına daha fazla bir şeyin gelemeyeceğini ve yolun sonunda olduklarını düşünürken Winny, Earn ve Chaow çok daha farklı bir düşmanla karşı karşıya kaldıklarını anlarlar. Fakat işler hiç de göründüğü gibi bir hayalet hikayesi değildir çünkü sadece bu üç kişi değil soyguncuların da dahil olduğu çok farklı bir sır herkesi bir araya toplamıştır. Ama herkesin gerçeği anlaması çok uzun sürecektir ve gerçeği anladıkları zaman her şey için çok geç olacaktır!

Korku Diyarı indir Türkçe Dublaj Filmlerin devamı için Film indir kategorisine tıklayabilir ve sitemizde sizler için paylaştığım tüm filmlere ulaşarak, dilediğinizi ücretsiz indirip, seyredebilirsiniz.

“ORJİNAL 6 KANAL TÜRKÇE DUBLAJ”

https://www.imdb.com/title/tt1934452/

»Kalite: 1080p «

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.