Lanetli Çocuk 2 indir Türkçe Dublaj 1080p (2020)

0
Reklam

Lanetli Çocuk 2 indir Türkçe Dublaj 1080p (2020)

Lanetli Çocuk 2 indir, Brahms The Boy 2, Bir haneye tecavüz yüzünden Liza beyin sarsıntısı geçirir, oğlu Jude aylarca travma yaşar ve sessizliğe bürünür. Liza’nın kocası ve Jude’un babası Sean ile birlikte ülke genelinde Heelshires malikanesine taşınırlar. Jude, ormanları keşfederken yerdeki bir mezarın içine gömülmüş bir porselen bebek bulur ve onu eve götürmeye karar vermeden önce temizler. Liza ve Sean, bebeği duygularını ifade etmek için kullandığına inanırlar ancak bebek onları yönetmeye başladığında durum daha da kötü olur.

Jude odasına çekilir ve bebeği gittiği her yere götürür. İkili çok geçmeden cinayetler ve intiharlarla birlikte bebeğin kötü tarihini öğrenir. Jude annesini bebeği kızdırmaması için uyardığında daha olağandışı olaylar gelişmeye başlar. Lanetli Çocuk 2 indir, Liza ayrıca Jude’un not defterinde korkunç ve şiddet içeren çizimler görür. Daha sonra Joseph, Brahms’ın onun hikayesini anlatmaya başlar ve Jude’u çok istekli olmadığı için bebek için kolay bir hedef haline getirir. Ardından Brahms’ın Jude’u sonsuza dek götüreceğini söyler. 

Lanetli Çocuk 2 indir Türkçe Dublaj 1080p – Brahms The Boy 2 sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Lanetli Çocuk 2 indir ve bunun gibi bir çok film için Film indir kategorisine göz atmayı unutmayın

Filmlerin devamı için Film indir kategorisine tıklayabilir ve sitemizde sizler için paylaştığım tüm filmlere ulaşarak, dilediğinizi ücretsiz indirip, seyredebilirsiniz.

»Kalite: 1080p «

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.