Mucize Doktor 27.bölüm indir 720p 1080p Tek Link

2
Reklam

Mucize Doktor 27.bölüm indir 720p 1080p Tek Link

Mucize Doktor 27. Bölüm indir, özet ve biraz detay; Kendisini sokağa atan babasını yıllar sonra karşısında bulan Ali’nin yüzleşmesi gereken ciddi meseleler vardır. Ama Ali bunlarla yüzleşmek yerine ameliyat sırasında ölen, kimsesiz bir hastayı takıntı haline getirir ve bütün uyarılara rağmen işin peşini bırakmaz.

Diğer tarafta yeni klinikteki görevine başlayan Nazlı, samimiyetine bir türlü inanamadığı Damla’yla çalışmak zorundadır. Vakalar süratle tepe noktalarına tırmanırken kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Ali babasıyla yüzleşir. Ama bu, herkesin beklediğinden çok daha kötü sonuçlar doğuracaktır.

Mucize Doktor Dizi indir bir önceki bölümde neler yaşandı?

Ali – Nazlı ilişkisini öğrenen Tanju, bir de üstüne Ali hakkında bir şikâyet daha yapılınca, artık ipleri eline alır. Tanju, Ali’nin kafasını karıştıranın Nazlı’yla olan ilişkisi olduğunu öne sürer ve eğer Ali bir hata daha yaparsa hastane bu ilişkiyi onaylamayacaktır. Ali ve Nazlı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundadır. Ama Ali bütün uyarılara rağmen vakasını kişiselleştirir ve kendini ateşe atmak pahasına genç hastasına daha çok yardım edebileceği bir yöntem bulmaya çalışır.

Mucize Doktor 27.bölüm indir , 1080p 720p Tek Parça sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. 

 

»Kalite: 480p «
2 Yorumlar
  1. Aysun Kerem diyor

    Merhabalar..
    Sokağın çocukları 7.bölüm bekliyoruz gelecek mi sayın yetkili ?
    Çok teşekkürler

  2. Magenta diyor

    eklendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.