PostPlus – Post Maker for Instagram Apk indir v2.2.2 Pro

Please log in or register to like posts.
PostPlus – Post Maker for Instagram Apk indir

PostPlus – Post Maker for Instagram Apk indir v2.2.2 Pro

Sosyal medya meraklısıysanız, sosyal medya yayınlarınızı her zamankinden daha iyi hale getirmenin bir yolunu ararsınız. Yayınlarınızı süslemek için diğer grafik tasarım araçlarını kullanırsınız. Ancak, özel bir şeyler yapmak için uzun bir yol gitmek her zaman gerekli değildir. PostPlus’ı, sosyal medya ve ayrıca reklamlarınız için harika yayınlar oluşturmak için özgürce kullanabileceğiniz İnanılmaz poster şablonları yükledik.

Dergi, sponsorlu yayınlar, sosyal medya yayınları, reklam görüntüleri, seyahat yayınları, kapak sayfaları vb. Gibi çeşitli stillerin şık ve çekici posterlerini ve yayınlarını anında oluşturabilirsiniz. şaşırtıcı içerik oluşturmanıza yardımcı olacak daha kullanışlı özellikler.

Neden indiriliyor?

El Sıkıştırılmış Şablonlar: Sosyal medya yayınları, tanıtım görüntüleri, posterler, Instagram için DP veya Facebook oluşturmak için yüzlerce güzel seçilmiş şablon arasından seçim yapın. Ayrıca arka plan olarak bir renk veya galerideki arka plan olarak herhangi bir fotoğrafı seçebilirsiniz. Bu sayede önceden yüklenmiş şablonları kolayca değiştirebilirsiniz.

Yazı Tipleri ve Metin Efektleri: Yayınınızın daha özel görünmesini sağlamak için seçebileceğiniz düzinelerce yazı tipi vardır. Metnin rengini düzenleyebilir, boşluğu ayarlayabilir ve bunun için hizalamaları ayarlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada İş Büyümek: İnsanlar, sosyal medyadan işletmeler için büyük miktarda gelir elde ediyor. Ayrıca bir Instagram İşletme sayfanız veya Facebook sayfanız varsa, o zaman gerçekten bu uygulamaya ihtiyacınız var. Çünkü çekici görüntüler (Instagram gönderileri, Facebook gönderileri) size çok fazla kazanç sağlayabilir ve satışlarınızı ikiye katlayabilir.

Daha fazla takipçi yakala: Daha fazla organik takipçi yakala. Benzersiz yazılar, yayınlarınızda daha fazla takipçi ve beğeniler kazanmanıza yardımcı olabilir. Instagram için iyi bir posta yapımcısı. İyi bir Instagram gönderim şablonu, HD fotoğraf çerçeveleri ve çeşitli fotoğraf kolajları elde edebilirsiniz.

Kaydet ve Paylaş: Instagram veya diğer sosyal ağlar için harika gönderiler oluşturun ve bunları herhangi bir platformda arkadaşlarınızla, ailenizle veya müşterilerinizle paylaşın. Ayrıca favori şablonlarınızı kaydedebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz.

Popüler Olanlar: Popüler fotoğraf çerçeveleri bulun, şablon yayınlayın ve sponsorlu görüntüler oluşturmak, herhangi bir sebep için posterler oluşturmak veya sosyal medyada paylaşmak üzere yayınlar oluşturmak için bunları kullanın.

MOD Özellikleri:

  • Pro özelliklerin kilidi açıldı.
    Not: Pro özelliklerin aktif olması için uygulamanın ayarlar kısmına bir seferliğine girin.

Dosya Yükle – İNDİR

Google Drive – İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir