Apk UygulamaApk indir

Sensi Tv Apk İndir Film indir 3.3 Güncellenen Sürüm

Sensi Tv Apk İndir Film indir 3.3 Güncellenen Sürüm

Sensi Tv Film ücretsiz bir tv izleme uygulamasıdır. Sensi Tv Apk dosyası indirilip telefona kurularak mobilden maç izleme olanağı sunan ücretsiz bir uygulamadır. 2020 itibari ile yeni sürümü aylık olarak güncellenmektedir. 

Sensi Tv Film indir Üretici iOS için de yakın zamanda tüm iphone larda çalışan bir sürümünü yapacağını duyurmuştu. Şuan için sadece Android cihazlarda çalışmaktadır.

Bilgisayar(Pc) ile tam ekran izlemek için Bluestacks 4 emulatör programını bilgisayarınıza kurmanız ardından uygulamayı bu program yardımı ile çalışmanız yeterlidir. (Denendi)

Uygulamayı google drive ile indirdikten sonra direkt olarak telefonunuza kurabilirsiniz. Google play ile indirmek şuan için mümkün değildir. Uygulamanın apk dosyası play store den kaldırılmıştır. Bildiğiniz gibi bu tip uygulamalar google den ara ara kaldırılmaktadır. Uygulamanın çalışan son sürümü kaldırılsa da yeniden sizler için eklenmektedir. 

İndirme ve kurulum işleminden sonra yeni çıkan yerli ve yabancı belgesel, film, çizgi film, sinemada ki filmler, vizyondakiler gibi bir çok kanalı izleyebilirsiniz.

GİRİŞ LİNK: http://kekblu117.club

İlginizi Çekebilir : LiLi Apk İndir

TEK LİNK ÜCRETSİZ HIZLI İNDİRME İMKANI SUNUYORUZ.

» Boyut: 10.67 MB«

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu