Apk Oyun

Subway Surfers Para Hileli Apk İndir 2.2.0

Subway Surfers Para Hileli Apk İndir 2.2.0

Subway Surfers Para Hileli Apk İndir Kiloo isimli şirket tarafından Google Play’de yayınlanmış en popüler android sonsuz koşu oyunudur.

Subway Surfers APK’de amacımız karakterimiz olan Jake ile birlikte tren garındaki güvenlik görevlisinden kaçarak en yüksek puanı toplamaktır. Oyunun grafikleri kendinden söz ettirecek cinsten diyebilirim. Rengarenk ortamıyla ve 3D grafikleriyle göz dolduruyor. Bir de üstüne akıcı animasyon ve efektleri dahası müzikleriyle ön plana çıkıyor. Oyuna bağımlı olabilirsiniz. Ekranda sadece kaydırmalar yaparak oynanan bu oyunu boş zamanlarınızda keyifle oynayabilirsiniz.

Subway Surfers apk indir hileli sürümünde bulunan anahtar hilesiyle güvenlik görevlisine yakalansanız dahi tekrardan kalkıp devam edebilirsiniz. Para hilesini sadece kaykayları almak için ve karakterinizi değiştirmek için kullanabilirsiniz. Ancak ana karakterin Jake olduğunu unutmayın.

Yenilikler
★ Subway Surfers World Tour egzotik Bali’de devam ediyor
★ Kadim tapınakları, yemyeşil ormanları ve işlek pazarları keşfet
★ Yaz aşığı sörfçü Mei ile ada Subway’ini keşfet
★ Temmuz sonuna kadar Yaz İndirimi: tüm paketleri ikiye katla
★ Aromatik çiçekleri topla ve muhteşem haftalık ödüllerin kilidini aç

Metro Surfers MOD APK sürümü

Yeni gelenler için yeterince kolay, ancak deneyimli oyunculara meydan okuyacak kadar zor. İster tek başına oynayın, ister haftalık zorluklara katılın, bu oyun zorluklarla karşılaşmaz. Oyunu daha az zor hale getirmek için MOD sürümümüze ihtiyacınız olabilir.

MOD Özellikleri

Sınırsız Para : Oyundaki iki ana para, Altın Paralar ve Anahtarlar, oyunu açar açmaz sınırsız olarak sağlanır. Yolculuğunuz için ihtiyacınız olanı satın alın.

Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı : İstediğiniz karakteri oynatın.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu