Apk Oyun

Traffic Rider Apk İndir v1.70 Para Hileli

Traffic Rider Apk İndir v1.70 Para Hileli

Traffic Rider Apk İndir v1.70 Para Hileli, Traffic Racer yapımcısı Soner Kara tarafından geliştirilen ve Google Play’de ücretsiz olarak yayınlanan bir android motorsiklet yarış oyunudur.

Traffic Rider’da birçok motor türü bulunuyor. Bu oyunda amacımız motorumuzla trafikte ilerlemek ve bu sırada hiçbir şeye çarpmamak. FPS görünüme sahip oyunda grafikler gerçekten çok kaliteli. Rakiplerinin arasından sıyrılan bu yerli yapım oyunu size tavsiye ediyorum. Oyun içerisinde bulunan para hilesiyle tüm motorları satın alabilirsiniz. oyununda tepeden bir kamera açısıyla oynuyorduk. Artık motor koltuğuna oturmuş hissi veren first person modunda oynuyoruz. Böylelikle daha heyecanlı ve gerçekçi oluyor. Oyunda gece ve gündüz farklı haritalarda yarışabilirsiniz.

Google Play’de 100 milyondan fazla android kullanıcısı tarafından indirilmiştir. Yaklaşık 7 milyon kullanıcı tarafından değerlendirilen bu oyun, 5,0 üzerinden 4,7 gibi yüksek bir skor elde etmiştir. Eğer siz de bu tarz farklı bakış açılarına sahip android yarış oyunlarını seviyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Yenilikler 1.61

– Yeni motosiklet eklendi
– Çeşitli geliştirmeler ve hata düzeltmeleri

indircen Görseller
indircen indirme linkleri

Dosya Yükle – İNDİR

Google Drive – İNDİR

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı