Film indirTrend
Trend

Vahşetin Çağrısı indir (The Call of the Wild) Türkçe Dublaj 1080p✅

Vahşetin Çağrısı indir (The Call of the Wild) Türkçe Dublaj 1080p Tek Parça

Vahştin Çağrısı, bir kızak köpeğinin, Alaska’da vahşi yaşamda hayatta kalmak için verdiği mücadele konu ediliyor. Bir kızak köpeği olan Buck, Kaliforniya’daki hayatından koparılarak kızak çekmesi için Alaska’ya götürülür. Bir anda mutlu yuvasından ayrılıp hayatı tepetaklak olan Buck, Alaska’nın zorlu yaşamına uyum sağlamaya çalışır. Posta dağıtım işinin çaylağı olan Buck, gün geçtike bu dünyaya alışır. Onun bu vahşi hayata alışma sürecinde yaşadıkları, Buck’un kendisini keşfetmesini sağlayacaktır.

Vahşetin Çağrısı indir (The Call of the Wild) Türkçe Dublaj 1080p

Jack London’ın ünlü eserinden sinemaya uyarlanan The Call of the Wild, Kaliforniya’da yaşadığı çiftlikten koparılıp Yukon’un zorlu şartlarında kızak köpeği yapılan Buck’ın bu yeni şartlara ayak uydurma mücadelesini konu ediniyor. The Call of the Wild, Kaliforniya’daki evinden sökülüp 1890’ların Altına Hücum yıllarında Kanada Yukon’unun egzotik ve vahşi hayatına dikilmişcesine; mutlu hayatı tepetaklak olan koca yürekli köpek Buck’ın hikayesini tüm canlılığıyla ekrana getiriyor. Bir posta dağıtım köpeği, kızak takımının en yeni çaylağı – ki daha sonra lideri olacak olan- Buck, bu dünyadaki gerçek yerinin ne olduğunu keşfetmesine ve kendinin efendisi olmasına yol açacak olağan dışı bir yaşlanma yolcuğuna başlıyor

http://www.imdb.com/title/tt7504726/
Tür : Macera, Dram, Aile
Ülkesi : ABD, Kanada
İMDB Puanı : 6,8/10 – 26.940
Vizyon Tarihi : 21 Şubat 2020 (Türkiye)
Süre : 100 Dakika

Filmlerin devamı için Film indir kategorisine tıklayabilir ve sitemizde sizler için paylaştığım tüm filmlere ulaşarak, dilediğinizi ücretsiz indirip, seyredebilirsiniz.

Dosya Yükle – İNDİR

Google Drive – İNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. VAHŞETİN ÇAĞRISI FİLMİ ÇOK GÜZEL,AMA, GÖRÜNTÜ KALİTESİ DAHA İYİ OLANI VARSA YÜKLEYEBİLİRMİSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu