Gelecek Filmler

Venom 2 Türkçe Dublaj 1080p İndir

Venom 2 Türkçe Dublaj 1080p İndir, Venom’un hikayesini çoğumuz biliyoruz. Bilmeyenler içinde kısaca özetlersek, bir muhabir olan Eddie Brock (Tom Hardy) sevgilisinin çalıştığı şirketin gizli yürütmüş insanlar üzerindeki deneyleri çekip, halka yayınlamak ister. Ancak gördükleri daha korkunçtur. Adrenalin ile beslenen uzaylı simbiyozların insanlar üzerinde deneyler yapıldığını öğrenir, ancak oldukça güçlü ve sinsi bir simbiyoz yerinden ayırılır ve Eddie’nin vücuduna gizlenir. İlk etapta Eddie ve Venom adındaki simbiyoz aynı bedende oldukları için anlaşamazlar ancak sonradan orta yolu bulmaya başlarlar ve ikili oldukça iyi bir takım olarak, dünya üzerindeki daha kötü bir simbiyoza karşı savaş açarlar.

Venom 2 Türkçe Dublaj İndir Venom’un ilk serisinin genel hikayesi bu şekildeydi, 2. serisinde yani Venom 2 de bizleri neler beklediğini sizlere paylaşacağım linkler aracılığıyla filmi indirip, izleyerek göreceğiz. Şuan için beklemede kalın. Filmin ikinci serisi çıkar çıkmaz ilk burada olacak.

Film çıkar çıkmaz eklenecektir, sizde bu sırada sitemizdeki diğer filmlere göz atmak isterseniz Film indir bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu